Volg dan onze training: Commercieel succesvol worden én blijven.
Is het jouw taak om nieuwe klanten te werven? En vind je dat (soms) lastig? Ervaar je wel eens druk om jouw ‘target’ te halen?
En heb je daardoor minder plezier in je werk? Dan kunnen wij jou helpen! Op een leuke, interactieve manier. Met een praktische training.
Commerciële medewerkers die individuele omzetdoelstellingen moeten behalen en daarvoor (verkoop)gesprekken voeren met (potentiële) klanten.
Ondernemers die verantwoordelijk zijn voor het behalen van omzetdoelstellingen en daarvoor (verkoop)gesprekken voeren met (potentiële) klanten.
Commerciële teams die gezamenlijk verantwoordelijk zijn voor het behalen van omzetdoelstellingen en daarvoor (verkoop)gesprekken voeren met (potentiële) klanten.
“Ik heb een creatief beroep en kan makkelijk contact maken met andere mensen. Maar contact leggen of een deal sluiten was voor mij totaal wat anders. Een goed verkoopgesprek voeren, vond ik lastig.
Via mijn netwerk ben ik met Cees Verbree en Barry Kouer van Honescon in contact gekomen. Ik had gelijk het gevoel dat deze training precies was wat ik nodig had.”
In 1 middag leer je hoe jij zelf commercieel succesvol kunt worden én blijven. Gewoon vanuit jouw eigen persoonlijkheid. Zonder een rol te spelen die jou eigenlijk niet ligt. Geen theoretische monoloog, maar direct toepasbare praktische kennis. Je werkt stap voor stap jouw eigen commerciële structuur uit in de vorm van een maatwerk handleiding. Daarmee zorg je voor een solide basis waar je steeds opnieuw gebruik van kunt maken.
In slechts 3 uur tijd kom je alles te weten over:
Deze training geven wij uiteraard ook aan verkoopteams.
In company of op een locatie naar keuze. Meer weten?
Neem dan contact met ons op om de mogelijkheden te bespreken.
* Als gevolg van de huidige veiligheidsmaatregelen kunnen we op dit moment nog geen nieuwe datum voor de klassikale live training vaststellen.
Leren doet iedereen het liefst op zijn eigen manier. Live of online, klassikaal in (klein) groepsverband of individueel. Daarom bieden wij deze training in verschillende vormen aan. Je kunt dus zelf bepalen wat jouw voorkeur heeft. Het is nu dus ook mogelijk om direct individueel aan de slag te gaan.
“Samen met Cees Verbree ging ik aan de slag om een goede structuur op te zetten voor mijn verkoopgesprekken.
Waarbij mijn eigen stijl leidend bleef. Het resultaat is dat ik gestructureerde verkoopgesprekken voer en daarbij doelgericht te werk ga. Het mooiste van dit alles: ik voer gesprekken zoals ik eerder ook deed. Alleen door gesprekken anders voor te bereiden en alert te zijn op de signalen van mijn klant, kan ik de behoeftes van mijn klant veel beter invullen. Mijn offertes sluiten daardoor beter aan op de vraag van mijn klanten.
De handvatten en praktische tips van Cees leverden mij goede verkoopgesprekken en betere offertes op. Ik sluit nu veel meer deals én heb blijere klanten.”